Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Arunima Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

Arunima Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn

dymny
Arunima Strange Invisible Perfumes dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Arunima marki Strange Invisible Perfumes to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Arunima został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexandra Balahoutis. Perfumy zawierają takie składniki, jak lawenda, lotos, imbir, kardamon, kadzidło, wanilia i lima.

Lawenda Lotos Imbir Kardamon Kadzidło Wanilia Lima

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Arunima by Strange Invisible Perfumes.

Arunima Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Strange Invisible Perfumes Arunima, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Strange Invisible Perfumes Arunima, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Arunima marki Strange Invisible Perfumes. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Arunima marki Strange Invisible Perfumes reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Monotheme Fine Fragrances Venezia Te Rosso & Spezie Enrico Coveri Enrico Coveri Pour Femme The Body Shop Javari L`Erbolario Spezie Penhaligon`s Elixir Davidoff Hot Water Ted Baker XO Extraordinary for Men Washington Tremlett Black Tie DSH Perfumes Jitterbug Neil Morris October Bijan B Exquisite for Men SoOud Asmar