Marki » R S » « Grupy

Stephen Jones Stephen Jones dla kobiet i mężczyzn

Stephen Jones Stephen Jones dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

ozonowy

Stephen Jones marki Stephen Jones to perfumy dla kobiet i mężczyzn. Stephen Jones został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Perfumy zawierają takie składniki, jak goździk (roślina), ambra, fiołek, jaśmin, liść fiołka, goździk (przyprawa), drzewo gwajakowe, wetyweria, heliotrop, czarna koniczyna i róża.

Goździk (roślina) Ambra Fiołek Jaśmin Liść fiołka Goździk (przyprawa) Drzewo gwajakowe Wetyweria Heliotrop Czarna koniczyna Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stephen Jones by Stephen Jones.

Stephen Jones Recenzje Perfum

Bardzo ładne "niby" fiołki, trochę duszne i mdląco słodkie – wytrawności dodaje kwiat goździka, wyczuwalny zwłaszcza pod koniec. Całość rozjaśniona subtelnie aldehydami.

Nie jest to łatwy zapach – może wydawać się zbyt sztuczny, słodycz w nim jest nienaturalna, chemiczna, a fiołki w nim to raczej karykatura prawdziwych kwiatów, ale ma to swój urok i ja mu się poddaję.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephen Jones Stephen Jones, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephen Jones Stephen Jones, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stephen Jones marki Stephen Jones. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stephen Jones marki Stephen Jones reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Victoria`s Secret Sexy Sparkle Vanilla Gold Profumum Roma Dulcis in Fundo The Body Shop Patchouli MAC M∙A∙C Monogram Joop! Joop! Jump Electric Heat Guess Guess by Marciano for Men Ulric de Varens Varens Original Russian Legend Paolo Gigli Aria Demeter Fragrance Bonfire Pierre Guillaume PG24 Papyrus de Ciane Andrea Maack Smart Byredo M/Mink