Marki » R S » orientalno - fougere « Grupy

Un The Au Sahara Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Un The Au Sahara Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Miałem: 1

Un The Au Sahara marki Stephanie de Saint-Aignan to orientalno - fougere perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Saint-Aignan. Perfumy zawierają takie składniki, jak herbata, mięta, nuty drzewne, paczula, ambra i przyprawy.

Herbata Mięta Nuty drzewne Paczula Ambra Przyprawy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Un The Au Sahara by Stephanie de Saint-Aignan.

Un The Au Sahara Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Wyjątkowy - nietypowy zapach herbaciany.
Herbata w nim jest taka, jakby się wąchało wysuszone liście czarnej herbaty, a nie napój.
Ta herbata jest trochę miętowa, sporo w niej kurzu / pyłu / saharyjskiego piasku.
Un The Au Sahara odbieram jako zapach bardzo intymny. W sensie: osobisty i kameralny. Na chwile spędzane w samotności - na wędrówce lub na kanapie pod kocem.

Un The Au Sahara by Stephanie de Saint-Aignan 4.00 out of 5 based on 2 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Un The Au Sahara marki Stephanie de Saint-Aignan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Un The Au Sahara marki Stephanie de Saint-Aignan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Hugo Boss Boss in Motion Jean Paul Gaultier Le Male Jil Sander Background Givenchy Xeryus Rouge Carolina Herrera 212 Sexy Men Chopard Heaven Alfred Dunhill Dunhill London Gap Lavander Tea No.362 Mila Schön Mila Schön Lui Fragrances of Ireland Patrick Alain Delon Ad Alain Delon Plus Adolfo Dominguez U Black Hombre