Marki » R S » aromatyczne « Grupy

Li Altarelli Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1

morski
ziołowy

Li Altarelli marki Stephanie de Saint-Aignan to aromatyczne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Saint-Aignan. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytryna amalfi, lawenda, galbanum, fiołek, woda morska i kocanka.

Cytryna Amalfi Lawenda Galbanum Fiołek Woda morska Kocanka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Li Altarelli by Stephanie de Saint-Aignan.

Li Altarelli Recenzje Perfum

Arsenicum
Arsenicum

Świeżość na miarę niszy.

Intrygujące, żółte perfumy, dla wielbicieli ziołowych klimatów w stylu Jade Oliviera Durbano. Szorstki nieśmiertelnik, zerwany prosto z piaszczystej łąki - muszę przyznać, że najlepszy, jaki w życiu wąchałem, bo zielony i wzbogacony naturalną, cytrynową esencją. Połączenie żywej kocanki i gorzkiej skórki cytryny w otwarciu daje efekt energetycznego, wodnego odświeżenia. Czemu wodnego? Bo w otwarciu mamy również chłodne, wodne nuty. Otwarcie robi piorunujące wrażenie, jednak dalsza ewolucja, pozostawia nieco do życzenia. Robi się sucho, szorstko i bardzo słonecznie. Przez kolejne kilka godzin towarzyszy nam zapach suchych cytryn, sypkiej lawendy i wianuszka z nieśmiertelników. Wieje pyłem, jednak nie jest to kurz z zapuszczonej szafki - to powiew suchego wiatru, niosący ze sobą niuanse suchych roślin i kwiatów.

Polecam testy - nie skusiłbym się na flaszkę, gdyż moim faworytem jest Jadeit, jednak Li Altarelli to zapach dobrze skomponowany i z pewnością oryginalny, a przy tym do ponoszenia.

Pięć godzin trwałości, letnia projekcja - nie męczy.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Saint-Aignan Li Altarelli, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Li Altarelli marki Stephanie de Saint-Aignan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Li Altarelli marki Stephanie de Saint-Aignan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Ferrari Ferrari Extreme Puma Puma I`m Going Man Benetton B. Clean Relax Avon Individual Blue for Him Ferrari Ferrari passion Unlimited Mary Kay Velocity Man Fred Hayman Touch With Love for Men MAC MAC Creations Hue: Naked Honey Yosh U4eahh! 2.43 Skeem Tea Leaf Michel Germain Tattoo Taylor of London Calming Lavender