Marki » R S » orientalne « Grupy

Berberiades Extreme Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Berberiades Extreme Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

cynamonowy

Berberiades Extreme marki Stephanie de Saint-Aignan to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Berberiades Extreme został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Saint-Aignan. Nutami głowy są cytrusy i herbata; nutami serca są jaśmin, cedr virginia, drzewo sandałowe, cynamon i imbir; nutami bazy są wanilia, kminek, kadzidło i ambra.

Cytrusy Herbata

Jaśmin Cedr Virginia Drzewo sandałowe Cynamon Imbir

Wanilia Kminek Kadzidło Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berberiades Extreme by Stephanie de Saint-Aignan.

Berberiades Extreme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Extreme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berberiades Extreme marki Stephanie de Saint-Aignan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berberiades Extreme marki Stephanie de Saint-Aignan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Frederic Malle Musc Ravageur Mariella Burani Mariella Burani Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Matthew Williamson Warm Sand L`Erbolario Myrrhae Queen Latifah Queen by Queen Latifah Ava Luxe Sacred Tonatto Profumi Amir Ava Luxe Ambre Fonce Jeanne Arthes Sultan Homme Gutenberg Parfums Gutenberg Woman Segreti di Lucca Elisa