Marki » R S » orientalne « Grupy

Berberiades Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Berberiades Stephanie de Saint-Aignan dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Miałem: 1

Berberiades marki Stephanie de Saint-Aignan to orientalne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Twórcą kompozycji zapachowej jest Stephanie de Saint-Aignan. Perfumy zawierają takie składniki, jak cytrusy, drzewo sandałowe, cedr virginia, jaśmin, imbir, szafran, kminek, ambra i kadzidło.

Cytrusy Drzewo sandałowe Cedr Virginia Jaśmin Imbir Szafran Kminek Ambra Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Berberiades by Stephanie de Saint-Aignan.

Berberiades Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stephanie de Saint-Aignan Berberiades, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stephanie de Saint-Aignan Berberiades, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Berberiades marki Stephanie de Saint-Aignan. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Berberiades marki Stephanie de Saint-Aignan reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Thierry Mugler Eau de Star Montale Ginger Musk Betty Barclay Betty Barclay Women No 2 Benetton Benetton Hot Roger & Gallet Vanille Comme des Garcons Comme des Garcons Series 7 Sweet: Wood Coffee L`Erbolario Myrrhae Le Labo Poivre 23 London Tonatto Profumi Amir Le Labo Labdanum 18 M. Micallef Mon Parfum Rasasi Al Oudh Al Mumaiz