Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Elixir Noir Stendhal dla kobiet

Elixir Noir Stendhal dla kobiet

Elixir Noir Stendhal dla kobiet Zdjęcia

Elixir Noir marki Stendhal to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Elixir Noir został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Emilie (Bevierre) Coppermann. Nutami głowy są magnolia, Żurawina i różowy pieprz; nutami serca są gardenia, frezja i orchidea; nutami bazy są paczula, piżmo i amyris.

Magnolia Żurawina Różowy pieprz

Gardenia Frezja Orchidea

Paczula Piżmo Amyris

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Elixir Noir by Stendhal.

Elixir Noir Recenzje Perfum

Elixir Noir by Stendhal 4.17 out of 5 based on 6 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stendhal Elixir Noir, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stendhal Elixir Noir, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Elixir Noir marki Stendhal. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Elixir Noir marki Stendhal reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Shalimar Ode a la Vanille Sur la Route du Mexique Guerlain L'Instant Magique Thierry Mugler Alien Essence Absolue Yves Saint Laurent Opium Hermes Hermessence Ambre Narguile Christian Dior Dior Addict Guerlain Shalimar Chanel Coco Noir Chanel Chanel N°5 Christian Dior J`Adore L`Or Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Angel Eau Sucree 2015 Atelier Cologne Orange Sanguine Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Guerlain Insolence Eau de Parfum Yves Rocher Rose Absolue Serge Lutens Ambre Sultan Guerlain Insolence Yves Saint Laurent Nu Sisley Soir de Lune