Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn

Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blooming Meadow marki Stenders to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blooming Meadow został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, gardenia, konwalia i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i wanilia.

Nuty owocowe

Jaśmin Ylang-ylang Gardenia Konwalia Kwiat pomarańczy

Drzewo kaszmirowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blooming Meadow by Stenders.

Blooming Meadow Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stenders Blooming Meadow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stenders Blooming Meadow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blooming Meadow marki Stenders. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blooming Meadow marki Stenders reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Emanuel Ungaro Apparition Princesse Marina De Bourbon Marina De Bourbon Guerlain Aqua Allegoria Figue - Iris Estée Lauder Beautiful Summer Fun 2008 Michel Klein Comedie Michel Klein Eau Jeune Eau Jeune Bellissima Mary Kay Exotic Passionfruit Sarah Horowitz Parfums What Comes From Within: Beauty Ted Baker X2O Extraordinary for Women Franck Olivier Sun Java for Women Rasasi Cherish