Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn

Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn

żółtych kwiatów
Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Blooming Meadow Stenders dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Blooming Meadow marki Stenders to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Blooming Meadow został wydany w 2015 roku. Nutę głowy stanowi nuty owocowe; nutami serca są jaśmin, ylang-ylang, gardenia, konwalia i kwiat pomarańczy; nutami bazy są drzewo kaszmirowe, ambra i wanilia.

Nuty owocowe

Jaśmin Ylang-ylang Gardenia Konwalia Kwiat pomarańczy

Drzewo kaszmirowe Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Blooming Meadow by Stenders.

Blooming Meadow Recenzje Perfum

Blooming Meadow by Stenders 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stenders Blooming Meadow, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stenders Blooming Meadow, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Blooming Meadow marki Stenders. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Blooming Meadow marki Stenders reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

La Prairie Midnight Rain Van Cleef & Arpels Miss Arpels Oscar de la Renta So de la Renta Mary Kay Bella Belara Erox Realm Women Miller Harris Figue Amere Perfumer`s Workshop Samba Tocca Aqua Profumata Salina Replay Replay Your Fragrance! for Her Amway Wistful Keiko Mecheri Grenats Alberta Ferretti Femina