Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Stella in Two Peony Stella McCartney dla kobiet

Stella in Two Peony Stella McCartney dla kobiet

Stella in Two Peony Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella in Two Peony Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia

Stella in Two Peony marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Stella in Two Peony został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier. Nutami głowy są piwonia i róża; nutą serca jest pieprz; nutami bazy są cedr virginia, paczula i ambra.

Piwonia Róża

Pieprz

Cedr Virginia Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stella in Two Peony by Stella McCartney.

Kate

Stella in Two Peony Recenzje Perfum

Stella in Two Peony by Stella McCartney 4.00 out of 5 based on 15 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Stella in Two Peony, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Stella in Two Peony, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stella in Two Peony marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stella in Two Peony marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Hermes Eau des Merveilles Yves Saint Laurent Baby Doll Stella McCartney Stella Hermes Le Jardin de Monsieur Li Christian Dior Midnight Poison Donna Karan DKNY Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Givenchy Hot Couture Lancome Tresor Midnight Rose The Different Company Sublime Balkiss Donna Karan Black Cashmere Sisley Soir de Lune Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Bvlgari Eau Parfumee au The Rouge Michael Kors Michael Rochas Alchimie Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Korloff Paris Kn°III Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme