Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Stella Velvet Stella McCartney dla kobiet

Stella Velvet Stella McCartney dla kobiet

Stella Velvet marki Stella McCartney to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są mandarynka i piwonia; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka Piwonia

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stella Velvet by Stella McCartney.

Stella Velvet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Stella Velvet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Stella Velvet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stella Velvet marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stella Velvet marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Chamade Elizabeth Arden Splendor Carolina Herrera Crystal Chic Cacharel LouLou Al Haramain Perfumes Mubakhar Maliki Jeanne Arthes Sultane Silver Masaki Matsushima mat; le rouge Ava Luxe Rosa de la Luz Washington Tremlett Iris Absolute Bogner Bogner Wood Women Revlon Bling Bling Belinda Brown Blessings