Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Stella Sheer 2009 Stella McCartney dla kobiet

Stella Sheer 2009 Stella McCartney dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 1

Stella Sheer 2009 marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Stella Sheer 2009 został wydany w 2009 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i zielone jabłko; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Cytryna Amalfi Zielone jabłko

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stella Sheer 2009 by Stella McCartney.

Stella Sheer 2009 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Stella Sheer 2009, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Stella Sheer 2009, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stella Sheer 2009 marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stella Sheer 2009 marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cacharel Noa Fleur Christian Dior Dior Addict 2 Logomania Avon Goddess Tom Tailor New Experience Woman Oriflame Divine L`Erbolario Petali & Fiori Kai Kai Houbigant Quelques Fleurs Royale Perfumer`s Workshop Tea Rose Jasmin biehl parfumkunstwerke al01 Pacifica Waikiki Pikake Nasomatto Nuda