Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet

Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet

Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia Stella Eau de Toilette Stella McCartney dla kobiet Zdjęcia

Stella Eau de Toilette marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Stella Eau de Toilette został wydany w 2015 roku. Nutami głowy są mandarynka, mrożona cytryna i frezja; nutami serca są piwonia, róża bułgarska i liść fiołka; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka Mrożona cytryna Frezja

Piwonia Róża bułgarska Liść fiołka

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Stella Eau de Toilette by Stella McCartney.

Stella
Stella (2014)
Sheer Stella 2008
Miss Charming
Miss Dior Blooming Bouquet

Stella Eau de Toilette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Stella Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Stella Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Stella Eau de Toilette marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Stella Eau de Toilette marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Un Matin d`Orage The Different Company Sublime Balkiss Givenchy Hot Couture Giorgio Armani Sensi Montale Intense Tiare Hermes L’Ambre des Merveilles Tom Ford Mandarino di Amalfi Hermes Eau des Merveilles Annick Goutal Ninfeo Mio Givenchy Ange ou Demon Tauer Perfumes 14 Noontide Petals Tom Ford Costa Azzurra Parfumerie Generale PG25 Indochine Guerlain Tonka Imperiale Penhaligon`s Juniper Sling Byredo Gypsy Water Moschino Cheap & Chic I Love Love Juliette Has A Gun Not A Perfume Issey Miyake A Scent by Issey Miyake Diptyque Eau Duelle