Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sheer Stella Stella McCartney dla kobiet

Sheer Stella Stella McCartney dla kobiet

Sheer Stella marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sheer Stella został wydany w 2004 roku. Nutami głowy są mandarynka, różanecznik i nuty zielone; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Mandarynka Różanecznik Nuty zielone

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer Stella by Stella McCartney.

Sheer Stella Recenzje Perfum

kasia67
kasia67

Piękna, ogrodowa róża, naturalna, bez udziwnień, na co dzień, pozbawiona nadmiernej cierpkości, raczej słodka, z delikatnym motywem mandarynki, przełamana ciepłą ambrą, trwałość bardzo dobra...i tyle, a raczej aż tyle...dla takich chwil warto żyć :)

Sheer Stella by Stella McCartney 4.67 out of 5 based on 4 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Sheer Stella, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Sheer Stella, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer Stella marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer Stella marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Liz Claiborne Bora Bora Lise Watier Desirable Yves Saint Laurent Baby Doll Candy Pink Yves Rocher Ming Shu Fleur Rare Neil Morris Rainflower Lorenzo Villoresi Teint de Neige Mary Kay Simply Cotton Lancome Attraction Summer Betty Barclay Pure Style Ebba Los Angeles Miss Marisa Fleur Juicy Couture Peace, Love and Juicy Couture Oriflame Volare Magnolia