Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sheer Stella 2010 Stella McCartney dla kobiet

Sheer Stella 2010 Stella McCartney dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 2

Sheer Stella 2010 marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sheer Stella 2010 został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i zielone jabłko; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Cytryna Amalfi Zielone jabłko

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer Stella 2010 by Stella McCartney.

Sheer Stella 2010 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Sheer Stella 2010, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Sheer Stella 2010, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer Stella 2010 marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer Stella 2010 marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Salvador Dali Daliflor Giorgio Armani Armani Code Elixir Memo Sundance Leonard Nuit Fabuleuse L`Occitane en Provence Eau de la Recolte Bleue Lalique Le Baiser Issey Miyake L`Eau d`Issey Une Goutte de Nuage Christian Dior Miss Dior Cherie L`Eau Apothia IF Celine Dion Simply Chic Revlon Unforgettable Loriblu Sensual Seduction Woman