Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sheer Stella 2007 Stella McCartney dla kobiet

Sheer Stella 2007 Stella McCartney dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 1

Sheer Stella 2007 marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sheer Stella 2007 został wydany w 2007 roku. Nutami głowy są zielone jabłko, róża i cytryna amalfi; nutami serca są piwonia i róża; nutą bazy jest ambra.

Zielone Jabłko Róża Cytryna Amalfi

Piwonia Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer Stella 2007 by Stella McCartney.

Sheer Stella 2007 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Sheer Stella 2007, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Sheer Stella 2007, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer Stella 2007 marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer Stella 2007 marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Annick Goutal Eau du Ciel Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Giorgio Beverly Hills Giorgio Aire Tom Tailor New Experience Woman Givenchy Very Irresistible Sensual Velvet Yves Rocher Pur Desir de Lilas Adidas Energy Game Gap Dream Nina Ricci L`Air du Temps Noel Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Stella McCartney Sheer Stella 2010 Black Phoenix Alchemy Lab Cordelia