Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Sheer Stella 2006 Stella McCartney dla kobiet

Sheer Stella 2006 Stella McCartney dla kobiet

Miałem: 3 Chcę: 1

Sheer Stella 2006 marki Stella McCartney to kwiatowe perfumy dla kobiet. Sheer Stella 2006 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są cytryna amalfi i zielone jabłko; nutą serca jest róża; nutą bazy jest ambra.

Cytryna Amalfi Zielone jabłko

Róża

Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sheer Stella 2006 by Stella McCartney.

Sheer Stella 2006 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella McCartney Sheer Stella 2006, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella McCartney Sheer Stella 2006, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sheer Stella 2006 marki Stella McCartney. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sheer Stella 2006 marki Stella McCartney reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Estée Lauder Wood Mystique L`Erbolario Dolcelisir Givenchy Organza Indecence Christian Dior Poison Estée Lauder Private Collection Tuberose Gardenia Thierry Mugler Alien Essence Absolue Christian Dior Midnight Poison Lolita Lempicka Si Lolita L`Erbolario Myrrhae Rochas Absolu Intense Simply Red Slumberhouse Ore Kenzo Flower by Kenzo Oriental Kenzo Kenzo Amour Viktor&Rolf Flowerbomb Eau de Toilette Christian Dior Hypnotic Poison Eau Secrete Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Max Mara Kashmina Touch Yves Rocher Ode à l'amour Lubin Idole Serge Lutens Ambre Sultan