Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia

Zephyr marki Stella & Dustin to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Zephyr został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, ozonic notes i lima; nutami serca są konwalia, nuty drzewne i rozmaryn; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli i piżmo.

Sycylijska bergamotka Ozonic notes Lima

Konwalia Nuty drzewne Rozmaryn

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zephyr by Stella & Dustin.

Zephyr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Zephyr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Zephyr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zephyr marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zephyr marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Eternity Summer for Men 2005 Versace Jeans Couture Man Lacoste Eau de Sport Diesel Fuel for Life Homme Tous Tous In Heaven Him Victorinox Swiss Army Swiss Army Mountain Water Perry Ellis Reserve for Men Lili Bermuda Navy Vicky Tiel Ulysse Adidas Adidas Active Bodies N10Z Intense TEN by Intense Sprezzatura 730 Amore Sviscerato