Marki » R S » aromatyczno - fougere « Grupy

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn

Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia Zephyr Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia

Zephyr marki Stella & Dustin to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Zephyr został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są sycylijska bergamotka, nuty ozonowe i lima; nutami serca są konwalia, nuty drzewne i rozmaryn; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli i piżmo.

Sycylijska bergamotka Nuty ozonowe Lima

Konwalia Nuty drzewne Rozmaryn

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Zephyr by Stella & Dustin.

Zephyr Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Zephyr, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Zephyr, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Zephyr marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Zephyr marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczno - fougere
Calvin Klein Truth For Men Paco Rabanne Eau Paco Rabanne Versace V/S Homme Tommy Hilfiger Freedom for Him Alan Cumming Cumming Woods of Windsor Lavender Eclectic Collections Carte Blanche Zara Zara Collection Man Frank Los Angeles Frank No.1 Kenzo Time for Peace Francesco Smalto Smalto Jeanne Arthes Extreme Limit Rock