Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Teana Stella & Dustin dla kobiet

Teana Stella & Dustin dla kobiet

karmelowy
Teana Stella & Dustin dla kobiet Zdjęcia

Teana marki Stella & Dustin to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Teana został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są różowy pieprz, karmel, lima, cytryna i zielone liście; nutami serca są jaśmin, konwalia, róża, tytoń, liść fiołka i heliotrop; nutami bazy są paczula, wanilia, drzewo sandałowe, piżmo i mech dębowy.

Różowy pieprz Karmel Lima Cytryna Zielone liście

Jaśmin Konwalia Róża Tytoń Liść fiołka Heliotrop

Paczula Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Teana by Stella & Dustin.

Teana Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Teana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Teana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Teana marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Teana marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Clinique Aromatics Elixir Sarah Jessica Parker Lovely Liquid Satin Emilio Pucci Vivara (2007) Cerruti Cerruti 1881 Lumieres d`Ete Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss DSH Perfumes Minuit CB I Hate Perfume To See A Flower Jessica Simpson Fancy Nights Princesse Marina De Bourbon A La Francaise Lancetti Madame Jean Patou Cocktail Cerruti Nino Cerruti Pour Femme