Marki » R S » orientalno - kwiatowe « Grupy

Pure & Love Stella & Dustin dla kobiet

Pure & Love Stella & Dustin dla kobiet

Pure & Love marki Stella & Dustin to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Pure & Love został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutę głowy stanowi mandarynka; nutą serca jest nuty kwiatowe; nutami bazy są piżmo, wanilia, drzewo sandałowe i mech dębowy.

Mandarynka

Nuty kwiatowe

Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pure & Love by Stella & Dustin.

Pure & Love Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Pure & Love, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Pure & Love, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pure & Love marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pure & Love marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Femme Individuelle Alexander McQueen My Queen Parfums Elite Elite Model Attitude The Body Shop Neroli Jasmin Lobogal Lobogal Pour Elle Creed Love in White Etat Libre d`Orange Encens et Bubblegum Andy Warhol Pop pour Femme Jesus Del Pozo Ambar Nazareno Gabrielli Nazareno Gabrielli Bath and Body Works Dark Kiss Frances Denney Interlude