Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Love So Fresh Stella & Dustin dla kobiet

Love So Fresh Stella & Dustin dla kobiet

Love So Fresh Stella & Dustin dla kobiet Zdjęcia

Love So Fresh marki Stella & Dustin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Love So Fresh został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są różowy pieprz, ananas, nuty ozonowe, mięta pieprzowa i cytryna; nutami serca są czerwona róża, konwalia, jaśmin i wetyweria; nutami bazy są ambra, piżmo, wanilia i drzewo sandałowe.

Różowy pieprz Ananas Nuty ozonowe Mięta pieprzowa Cytryna

Czerwona róża Konwalia Jaśmin Wetyweria

Ambra Piżmo Wanilia Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Love So Fresh by Stella & Dustin.

Love So Fresh Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Love So Fresh, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Love So Fresh, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Love So Fresh marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Love So Fresh marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Valentino Rock`n Rose Jacomo Silences Purple Yves Saint Laurent Baby Doll Lucky Game Roger & Gallet Rose Bath and Body Works Wild Honeysuckle Hollister Malaia Coach Freesia Splash L`Erbolario Peonie April Aromatics Rosenlust JoAnne Bassett Chantelle DSH Perfumes LiLi Salvatore Ferragamo Attimo