Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia

Eros marki Stella & Dustin to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Eros został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są nuty morskie, szałwia, cytryna i lima; nutami serca są cedr virginia, nuty drzewne, fasolka tonka i jaśmin; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Nuty morskie Szałwia Cytryna Lima

Cedr Virginia Nuty drzewne Fasolka tonka Jaśmin

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eros by Stella & Dustin.

Eros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Eros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Eros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eros marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eros marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons 2 Man Serge Lutens Santal Blanc L`Artisan Parfumeur Timbuktu Christian Dior Bois D`argent John Varvatos Vintage Yves Saint Laurent Kouros Fraicheur Coty Stetson Fresh Gucci Gucci by Gucci Pour Homme Kiton Kiton Men Hermes Terre d`Hermes Parfum Coty Imprevu Byredo Oud Immortel