Marki » R S » drzewno - szyprowe « Grupy

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn

Eros Stella & Dustin dla mężczyzn Zdjęcia

Eros marki Stella & Dustin to drzewno - szyprowe perfumy dla mężczyzn. Eros został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są nuty morskie, szałwia, cytryna i lima; nutami serca są cedr virginia, nuty drzewne, fasolka tonka i jaśmin; nutami bazy są liść indonezyjskiej paczuli, piżmo, ambra i drzewo sandałowe.

Nuty morskie Szałwia Cytryna Lima

Cedr Virginia Nuty drzewne Fasolka tonka Jaśmin

Liść indonezyjskiej paczuli Piżmo Ambra Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Eros by Stella & Dustin.

Eros Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Eros, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Eros, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Eros marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Eros marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - szyprowe
Gianfranco Ferre Gianfranco Ferre  for Man Lancome Balafre Bois 1920 1920 Extreme Helmut Lang Cuiron pour Homme Nasomatto Duro Etat Libre d`Orange Rien Miller Harris Feuilles de Tabac Alain Delon Iquitos Alain Delon Le Temps D`Aimer Coty Stetson Rich Suede Acqua di Parma Profumo Eau de Parfum Cuba Paris Cuba Green