Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Diosa del Agua Stella & Dustin dla kobiet

Diosa del Agua Stella & Dustin dla kobiet

wodny

Diosa del Agua marki Stella & Dustin to kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Diosa del Agua został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są gardenia, melon, nuty ozonowe, hiacynt i aksamitka; nutami serca są kwiat pomarańczy, jaśmin, lilia wodna, ylang-ylang i tuberoza; nutami bazy są benzoes, balsam tolu i piżmo.

Gardenia Melon Nuty ozonowe Hiacynt Aksamitka

Kwiat pomarańczy Jaśmin Lilia wodna Ylang-ylang Tuberoza

Benzoes Balsam Tolu Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Diosa del Agua by Stella & Dustin.

Diosa del Agua Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Diosa del Agua, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Diosa del Agua, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Diosa del Agua marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Diosa del Agua marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Rocher Rose Absolue Alfred Sung Sung Paul Smith Paul Smith Floral Boucheron Miss Boucheron Jeweler Edition - Miss Boucheron Eau de Parfum Laura Mercier Neroli Eau de Parfum Maitre Parfumeur et Gantier Bahiana Oscar de la Renta Ruffles Il Profvmo Soliflor Line Eclair de Tubereuse Mirato Malizia Bon Bons Cotton Flower D.S. & Durga Petitgrain Sur Fleur TerraNova Pikake Henri Bendel Jasmine & Tuberose