Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Carrousel de Fee Stella & Dustin dla kobiet

Carrousel de Fee Stella & Dustin dla kobiet

Carrousel de Fee Stella & Dustin dla kobiet Zdjęcia

Carrousel de Fee marki Stella & Dustin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Carrousel de Fee został wydany w 2015 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są ozonic notes, zielone liście i brzoskwinia; nutami serca są konwalia, nuty drzewne, róża i geranium; nutami bazy są cedr, piżmo i ambra.

Ozonic notes Zielone liście Brzoskwinia

Konwalia Nuty drzewne Róża Geranium

Cedr Piżmo Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carrousel de Fee by Stella & Dustin.

Carrousel de Fee Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Carrousel de Fee, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Carrousel de Fee, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carrousel de Fee marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carrousel de Fee marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Agent Provocateur Agent Provocateur Eau Emotionnelle Chopard Infiniment Valentino V Absolu Montale Aoud Queen Roses Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Yves Saint Laurent Elle Ralph Lauren Romance Be Mine Kate Moss Velvet Hour Lancaster Aquasenses Gres Fleur de Cabotine Kiehl`s Original Musk Des Filles a la Vanille Avec Toi sous les Etoiles