Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Beauty Paris Stella & Dustin dla kobiet

Beauty Paris Stella & Dustin dla kobiet

Beauty Paris Stella & Dustin dla kobiet Zdjęcia

Beauty Paris marki Stella & Dustin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Beauty Paris został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są melon, karmel, grejpfrut, cytryna i Śliwka; nutami serca są jaśmin, nuty drzewne, fasolka tonka, róża, tytoń i gardenia; nutami bazy są wanilia, drzewo sandałowe, piżmo i paczula.

Melon Karmel Grejpfrut Cytryna Śliwka

Jaśmin Nuty drzewne Fasolka tonka Róża Tytoń Gardenia

Wanilia Drzewo sandałowe Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Beauty Paris by Stella & Dustin.

Beauty Paris Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Beauty Paris, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Beauty Paris, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Beauty Paris marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Beauty Paris marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Comme des Garcons Odeur 53 Serge Lutens Iris Silver Mist Nina Ricci Les Belles de Ricci Belle de Minuit Bond No 9 West Side Fiorucci Miss Fiorucci Only Love Ajmal Facets of Her B Never Too Busy To Be Beautiful Cocktail Giorgio Armani Emporio Armani Diamonds Eau de Toilette Kiehl`s Original Musk Tom Ford White Musk Collection Urban Musk Christopher Joseph Christopher Joseph Roberto Capucci Opera III