Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Ame Stella & Dustin dla kobiet

Ame Stella & Dustin dla kobiet

Ame Stella & Dustin dla kobiet Zdjęcia

Ame marki Stella & Dustin to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Ame został wydany w 2014 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Hugh Spencer. Nutami głowy są cytryna, jabłko i brzoskwinia; nutami serca są nuty drzewne, cedr virginia, jaśmin i biała lilia; nutami bazy są ambra i piżmo.

Cytryna Jabłko Brzoskwinia

Nuty drzewne Cedr Virginia Jaśmin Biała lilia

Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Ame by Stella & Dustin.

Ame Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella & Dustin Ame, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella & Dustin Ame, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Ame marki Stella & Dustin. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Ame marki Stella & Dustin reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Elizabeth Arden 5th Avenue After Five Bond No 9 West Side Laura Biagiotti Donna Mauboussin M Moi Clean Clean Warm Cotton Jean-Louis Scherrer Miss Scherrer Shania Twain Shania Starlight Chopard Cascade s.Oliver QS by s.Oliver Melange Perfume Blue Box Perfumes - No. 7 Borsalino Donna Sprezzatura 707 Dolce Amoretto