Marki » R S » orientalne « Grupy

Miss Me Discrete Stella Cadente dla kobiet

Miss Me Discrete Stella Cadente dla kobiet

Miss Me Discrete Stella Cadente dla kobiet Zdjęcia

Miss Me Discrete marki Stella Cadente to orientalne perfumy dla kobiet. Miss Me Discrete został wydany w 2007 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kwiat pomarańczy, benzoes, biała ambra i róża.

Kwiat pomarańczy Benzoes Biała ambra Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Me Discrete by Stella Cadente.

Miss Me Discrete Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella Cadente Miss Me Discrete, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella Cadente Miss Me Discrete, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Me Discrete marki Stella Cadente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Me Discrete marki Stella Cadente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalne
Boucheron Jaipur Homme Fraicheur Epicee Profumum Roma Fiori d'Ambra Korloff Paris Kn°II Yves Rocher Venise Alain Delon Samourai Ramon Molvizar Smart Goldskin Avon Today Tomorrow Always Heart Stephanie de Saint-Aignan Berberiades Serge Lutens Fourreau Noir Azzaro Azzaro Pour Homme Elixir Roger Vivier L’Ambre Huitieme Art Parfums Ambre Ceruleen