Marki » R S » kwiatowo - zielone « Grupy

Miss Me Stella Cadente dla kobiet

Miss Me Stella Cadente dla kobiet

Miałem: 1

miodowy
Miss Me Stella Cadente dla kobiet Zdjęcia Miss Me Stella Cadente dla kobiet Zdjęcia Miss Me Stella Cadente dla kobiet Zdjęcia

Miss Me marki Stella Cadente to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Miss Me został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Annick Menardo. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i jabłko; nutami serca są piwonia, lilia, jaśmin, ylang-ylang i róża; nutami bazy są balsam tolu, miód, syjamski benzoes, cynamon i piżmo.

Kwiat pomarańczy Jabłko

Piwonia Lilia Jaśmin Ylang-ylang Róża

Balsam Tolu Miód Syjamski benzoes Cynamon Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Miss Me by Stella Cadente.

Miss Me Recenzje Perfum

Nuty mnie zaskoczyły, bo kompletnie nie pasują do tego zapachu.

Strasznie sztuczna mieszanka czerwonych owoców, głównie truskawek i malin, wanilii, waty cukrowej i przede wszystkim jest w nim masa plastikowych, syntetycznych migdałów. Tragedia.

Dopiero po kilku godzinach robi się bardziej ludzki i przytulny, ale nie polecam.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stella Cadente Miss Me, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stella Cadente Miss Me, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Miss Me marki Stella Cadente. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Miss Me marki Stella Cadente reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Elizabeth Arden Blue Grass Lancome Climat (La Collection Fragrances) CB I Hate Perfume I am a Dandelion Valentino Rock`n Rose Pret-A-Porter Bath and Body Works Sea Island Cotton Avon 50's glam Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Violette - Menthe Chanel Les Exclusifs de Chanel Bel Respiro Gendarme 7 Sinful Scents Envious Il Profvmo Osmo Scents Palmerose Burberry Burberry Summer for Women 2010 Bella Bellissima Perfect Day