Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet

Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet

Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia Steffen Schraut Steffen Schraut dla kobiet Zdjęcia

Steffen Schraut marki Steffen Schraut to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Steffen Schraut został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest M.M.Fragrance Group. Nutami głowy są brzoskwinia i morela; nutami serca są jaśmin i róża; nutami bazy są wetyweria i nuty drzewne.

Brzoskwinia Morela

Jaśmin Róża

Wetyweria Nuty drzewne

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Steffen Schraut by Steffen Schraut.

Steffen Schraut Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Steffen Schraut Steffen Schraut, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Steffen Schraut Steffen Schraut, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Steffen Schraut marki Steffen Schraut. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Steffen Schraut marki Steffen Schraut reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Eau de Toilette Police Police Caribbean Juicy Couture Juicy Girl Ineke Chemical Bonding Vera Wang Rock Princess Masaki Matsushima mat; pink CnR Create Cancer Springfield SPF Woman Parfums Berdoues 1902 Violette Victoria`s Secret Life Is Pink Shine Pink Francesco Smalto Fullchoke for Women Sugababes Tease