Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Canturi Stefano Canturi dla kobiet

Canturi Stefano Canturi dla kobiet

Canturi marki Stefano Canturi to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Canturi został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Kevin Verspoor. Nutami głowy są neroli, bergamotka i mandarynka; nutami serca są wetyweria, piżmo, irys, jaśmin, paczula, ambra, róża i konwalia; nutami bazy są mech dębowy, cedr virginia i wanilia.

Neroli Bergamotka Mandarynka

Wetyweria Piżmo Irys Jaśmin Paczula Ambra Róża Konwalia

Mech dębowy Cedr Virginia Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Canturi by Stefano Canturi.

Canturi Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stefano Canturi Canturi, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stefano Canturi Canturi, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Canturi marki Stefano Canturi. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Canturi marki Stefano Canturi reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
S.T. Dupont S.T. Dupont pour Femme Germaine Monteil Royal Secret Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Femme Il Profvmo Multiflor Line Coquelicot Christian Dior Les Creations de Monsieur Dior Diorella Weil Secret De Venus Acqua di Parma Iris Nobile Edizione Speziale Illume Happiology Sunshower Genny Genny O Boticario Accordes Harmonia Tommy Hilfiger Loud for Her Givenchy Very Irresistible Givenchy L’Intense