Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Fuji Flower Stacked Style dla kobiet

Fuji Flower Stacked Style dla kobiet

tropikalny

Fuji Flower marki Stacked Style to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Fuji Flower został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są chrysophyllum cainito i kumkwat; nutami serca są jaśmin i kwiat brzoskwini; nutą bazy jest drzewo sandałowe.

Chrysophyllum cainito Kumkwat

Jaśmin Kwiat brzoskwini

Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fuji Flower by Stacked Style.

Fuji Flower Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Fuji Flower, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Fuji Flower, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fuji Flower marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fuji Flower marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Cherry Blossom Fruity Givenchy Oblique Play Cartier Delices De Cartier Eau de Parfum Missoni Aria Missoni Novae Plus Pearl Silver Dorin Un Air de Paris (red) Masaki Matsushima Fluo Revlon Pink Happiness Little Secrets Victoria`s Secret Sweet Temptation Esprit Celebration Happy Vibes for Her Carol`s Daughter Jamaican Punch Bath House Feeling Gorgeous