Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Fiore Flirt Stacked Style dla kobiet

Fiore Flirt Stacked Style dla kobiet

tropikalny

Fiore Flirt marki Stacked Style to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są cytryna amalfi, marakuja i mango; nutami serca są hiacynt, konwalia i nuty kwiatowe; nutą bazy jest wanilia.

Cytryna Amalfi Marakuja Mango

Hiacynt Konwalia Nuty kwiatowe

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Fiore Flirt by Stacked Style.

Fiore Flirt Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Fiore Flirt, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Fiore Flirt, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Fiore Flirt marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Fiore Flirt marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Sweet Mandy Victoria`s Secret More PINK Please mark. mark Jewel Cioccolato Mon Amour Bianco Classico Bijan Bijan VIP Women Gai Mattiolo That`s Amore! Gai Mattiolo Exotic Paradise LEI Hawaiian Vanilla Abercrombie & Fitch Wakely Laurence Dumont Vanille Monoi Revlon Reflections Etienne Aigner Clear Day Michel Germain Sexual Blush Michel Germain Sexual Sugar