Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Dolce Dew Stacked Style dla kobiet

Dolce Dew Stacked Style dla kobiet

tropikalny

Dolce Dew marki Stacked Style to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Dolce Dew został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są brzoskwinia i liczi; nutami serca są bambus, róża i piwonia; nutami bazy są ambra, kokos i cukier.

Brzoskwinia Liczi

Bambus Róża Piwonia

Ambra Kokos Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Dolce Dew by Stacked Style.

Dolce Dew Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Dolce Dew, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Dolce Dew, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Dolce Dew marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Dolce Dew marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Oscar de la Renta Intrusion Bath and Body Works Brown Sugar & Fig Chi Miss Chi Eau Jeune Eau Jeune Rock'n Love Hilde Soliani Teatro Olfattivo Di Parma: Sipario Profumi del Forte Vittoria Apuana Anya`s Garden Star Flower Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Sucre Glace Voluspa Vanity Victoria`s Secret Coconut Passion Angel Schlesser Ambre Frais Femme Coleen Rooney Coleen X Black