Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Como Crema Stacked Style dla kobiet

Como Crema Stacked Style dla kobiet

kokosowy
ozonowy

Como Crema marki Stacked Style to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Como Crema został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są liść bananowca i kokos; nutami serca są jaśmin, róża i nuty słodkie; nutami bazy są drzewo sandałowe i cukier.

Liść bananowca Kokos

Jaśmin Róża Nuty słodkie

Drzewo sandałowe Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Como Crema by Stacked Style.

Como Crema Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Como Crema, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Como Crema, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Como Crema marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Como Crema marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Deborah Be Gourmand - Candy Fruit Lulu Castagnette Lulu Rose Bijan Bijan VIP Women Abercrombie & Fitch Wakely Oriflame Dancing Lady Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Pom d`Amour Lisa Hoffman Tuscan Fig Gale Hayman Delicious Chocolate Laurence Dumont Figue Sauvage Payard Lychee Mousse Naomi Campbell Naomi En Voyage Perfumes Carmel de Ville