Marki » R S » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Como Crema Stacked Style dla kobiet

Como Crema Stacked Style dla kobiet

kokosowy
ozonowy

Como Crema marki Stacked Style to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Como Crema został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są liść bananowca i kokos; nutami serca są jaśmin, róża i nuty słodkie; nutami bazy są drzewo sandałowe i cukier.

Liść bananowca Kokos

Jaśmin Róża Nuty słodkie

Drzewo sandałowe Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Como Crema by Stacked Style.

Como Crema Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Como Crema, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Como Crema, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Como Crema marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Como Crema marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Victoria`s Secret More PINK Please Crabtree & Evelyn Found Profumi del Forte Vittoria Apuana Ulric de Varens Mini Purple Corine de Farme M'zelle Vanille Fruits Rouges Lavanila Laboratories Vanilla Passion Fruit Revlon Pink Happiness Delicate Moments Stacked Style Enchantress La Maison de la Vanille Vanahe Il Profvmo Chocolat Frais Ramon Molvizar Art & Silver & Perfume Strange Invisible Perfumes Vacances