Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

Carnival Crush Stacked Style dla kobiet

Carnival Crush Stacked Style dla kobiet

Carnival Crush marki Stacked Style to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Carnival Crush został wydany w latach 2000's. Twórcą kompozycji zapachowej jest Linda Sivrican. Nutami głowy są brzoskwinia, zielone jabłko i Śliwka; nutami serca są jaśmin, trawa i róża; nutami bazy są piżmo i cukier.

Brzoskwinia Zielone jabłko Śliwka

Jaśmin Trawa Róża

Piżmo Cukier

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Carnival Crush by Stacked Style.

Carnival Crush Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Stacked Style Carnival Crush, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Stacked Style Carnival Crush, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Carnival Crush marki Stacked Style. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Carnival Crush marki Stacked Style reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lanvin Eclat d’Arpège Salvatore Ferragamo Incanto Shine Fendi Fantasia Fendi Puma Puma I`m Going Woman Yves Saint Laurent Young Sexy Lovely Spring / Summer Collection 2008 Indult Manakara Jean Paul Gaultier Classique Summer Fragrance 2009 Victoria`s Secret Secret Charm Ulric de Varens Mini Varens 29 Love & Toast Honey Nectar Eisenberg Rouge & Noir Bjorn Borg Love All Crystal Blue