Marki » R S » kwiatowe « Grupy

St. John Eau de Parfum St. John dla kobiet

St. John Eau de Parfum St. John dla kobiet

St. John Eau de Parfum marki St. John to kwiatowe perfumy dla kobiet. St. John Eau de Parfum został wydany w 2008 roku. Nutami głowy są tangeryna, nagietek i frezja; nutami serca są róża, jaśmin i morela; nutami bazy są drzewo sandałowe, wanilia i ambra.

Tangeryna Nagietek Frezja

Róża Jaśmin Morela

Drzewo sandałowe Wanilia Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about St. John Eau de Parfum by St. John.

St. John Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum St. John St. John Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu St. John St. John Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum St. John Eau de Parfum marki St. John. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu St. John Eau de Parfum marki St. John reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Aqua Allegoria Lavande Velours Calvin Klein Eternity Love Chanel Allure Paco Rabanne Paco Rabanne Pour Elle Vera Wang Sheer Veil The Body Shop Velique Fragonard Bleu Riviera Houbigant Quelques Fleurs Royale DSH Perfumes American Beauty (Rose No. 1) Parfums DelRae Coup de Foudre Basile Basile Young Project D by Dannii and Tabitha Project D