Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

SPF Woman Springfield dla kobiet

SPF Woman Springfield dla kobiet

SPF Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia

SPF Woman marki Springfield to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. SPF Woman został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Elisabeth Vidal. Nutami głowy są bergamotka, grejpfrut, mandarynka i nuty zielone; nutami serca są jaśmin, frezja, czerwone jabłko i ananas; nutami bazy są paczula i karmel.

Bergamotka Grejpfrut Mandarynka Nuty zielone

Jaśmin Frezja Czerwone jabłko Ananas

Paczula Karmel

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SPF Woman by Springfield.

SPF Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Springfield SPF Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Springfield SPF Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SPF Woman marki Springfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SPF Woman marki Springfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Lancome Connexion Givenchy Les Parfums Mythiques - Eau de Givenchy Davidoff Cool Water Woman Freeze Me The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil Halston Unbound Cathy Guetta Pink Power Fresh Fig Apricot Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties G Ayala Moriel Magnolia Petal Arno Sorel Sham'n Fashion Sugababes Touch Palmers Palmers Woman