Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia

SPF Forever Free Woman marki Springfield to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. SPF Forever Free Woman został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i nuty owocowe; nutami serca są gardenia tahitańska, piwonia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i benzoes.

Grejpfrut Mandarynka Nuty owocowe

Gardenia tahitańska Piwonia Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SPF Forever Free Woman by Springfield.

SPF Forever Free Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Springfield SPF Forever Free Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Springfield SPF Forever Free Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SPF Forever Free Woman marki Springfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SPF Forever Free Woman marki Springfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Jennifer Lopez Glow after Dark Sonia Rykiel Rykiel Woman Hot ! Burberry Burberry Brit Sheer Elizabeth Arden Green Tea Summer Jacadi Jacadi Fille Ella Mikao Yujin Ectasy Pacsun Kirra Pink Nicolas Danila Aboriginal Gardens Chanel Les Exclusifs de Chanel No 18 Eisenberg I Am Lord`s Jester Heracles