Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia

SPF Forever Free Woman marki Springfield to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. SPF Forever Free Woman został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i nuty owocowe; nutami serca są gardenia tahitańska, piwonia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i benzoes.

Grejpfrut Mandarynka Nuty owocowe

Gardenia tahitańska Piwonia Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SPF Forever Free Woman by Springfield.

SPF Forever Free Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Springfield SPF Forever Free Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Springfield SPF Forever Free Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SPF Forever Free Woman marki Springfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SPF Forever Free Woman marki Springfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gianfranco Ferre GF Ferre Lei-Her Tommy Hilfiger True Star Hugo Boss Hugo Woman Betty Barclay Betty Barclay Women No 3 Montana Parfum d`Elle 2 Yves Saint Laurent Baby Doll Music Box Collector 2007 Salvatore Ferragamo Incanto Shine Benetton Benetton Giallo Woman La Perla Shiny Creation Eisenberg I Am Burberry Burberry Summer Gap Coconut Tuberose No. 821