Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet

SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia SPF Forever Free Woman Springfield dla kobiet Zdjęcia

SPF Forever Free Woman marki Springfield to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. SPF Forever Free Woman został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są grejpfrut, mandarynka i nuty owocowe; nutami serca są gardenia tahitańska, piwonia i jaśmin; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i benzoes.

Grejpfrut Mandarynka Nuty owocowe

Gardenia tahitańska Piwonia Jaśmin

Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Benzoes

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about SPF Forever Free Woman by Springfield.

SPF Forever Free Woman Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Springfield SPF Forever Free Woman, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Springfield SPF Forever Free Woman, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum SPF Forever Free Woman marki Springfield. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu SPF Forever Free Woman marki Springfield reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Ted Lapidus Creation Anna Sui Secret Wish Magic Romance Puma Woman Yves Saint Laurent In Love Again Jasmin Etoile Joop! Joop! Homme Chill Out L`Occitane en Provence Peach Blossom So...? So...?Exciting Salvador Dali Laguna Maravilla Black Phoenix Alchemy Lab Titania Laila Bagge You Rock Ex Floribus Vinis Fragranza Nº 1 Ananas Sativa