Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Santalrosa Space NK dla kobiet

Santalrosa Space NK dla kobiet

Miałem: 1

Santalrosa marki Space NK to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, róża i konwalia; nutami serca są drzewo sandałowe i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, wanilia i heliotrop.

Jaśmin Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santalrosa by Space NK.

Santalrosa Recenzje Perfum

Santalrosa by Space NK 4.00 out of 5 based on 1 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Space NK Santalrosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Space NK Santalrosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santalrosa marki Space NK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santalrosa marki Space NK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Lancome Attraction Balenciaga Prelude Abinoam Corazon Oscar de la Renta Rosamor Benetton United Colors of Benetton Unisex Juliette Has A Gun Citizen Queen Sonoma Scent Studio Voile de Violette CnR Create Capricorn Oriflame Giordani White Gold Parfums de Coeur Skin Musk Gosh Bitch Jeanne Arthes CO2 Pink Label