Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Santalrosa Space NK dla kobiet

Santalrosa Space NK dla kobiet

Miałem: 1

Santalrosa marki Space NK to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jaśmin, róża i konwalia; nutami serca są drzewo sandałowe i cedr virginia; nutami bazy są piżmo, wanilia i heliotrop.

Jaśmin Róża Konwalia

Drzewo sandałowe Cedr Virginia

Piżmo Wanilia Heliotrop

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Santalrosa by Space NK.

Santalrosa Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Space NK Santalrosa, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Space NK Santalrosa, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Santalrosa marki Space NK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Santalrosa marki Space NK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Montale Roses Musk Bond No 9 West Side Christian Dior Dior Me, Dior Me Not Kenzo Kenzo Amour Indian Holi Montale White Musk Marc Jacobs Daisy Black Edition Bourjois Clin d'Oeil Silver Dream Bill Blass Couture 3 Cliff Richard Dream Maker Humiecki & Graef Bosque Annayake Annayake Pour Elle Light LR Heidi Klum Dreams