Marki » R S » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Melodrama Space NK dla kobiet

Melodrama Space NK dla kobiet

Melodrama marki Space NK to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Melodrama został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Christopher Sheldrake. Nutami głowy są lawenda, kwiat afrykańskiej pomarańczy i bergamotka; nutami serca są jaśmin, gardenia, heliotrop i róża; nutami bazy są wetyweria, paczula i mech dębowy.

Lawenda Kwiat afrykańskiej pomarańczy Bergamotka

Jaśmin Gardenia Heliotrop Róża

Wetyweria Paczula Mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Melodrama by Space NK.

Melodrama Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Space NK Melodrama, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Space NK Melodrama, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Melodrama marki Space NK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Melodrama marki Space NK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Ralph Lauren Pure Turquoise Givenchy Ange ou Demon Tendre CoSTUME NATIONAL Scent Intense Marks and Spencer Per Una Estée Lauder Aliage Yves Rocher Comme Une Evidence Limited Edition Guerlain Sous le Vent Demeter Fragrance Vintage Naturals 2009 Geranium Gres Goddess Hommage a Greta Garbo O Boticario Sensuelle Essence Adolfo Dominguez Agua Fresca de Rosas Faberlic Alatau