Marki » R S » orientalno - przyprawowe « Grupy

Laughter Nuit Space NK dla kobiet

Miałem: 1

dymny
Laughter Nuit Space NK dla kobiet Zdjęcia

Laughter Nuit marki Space NK to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Laughter Nuit został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są bergamotka i grejpfrut; nutami serca są szafran, cynamon i fiołek; nutami bazy są piżmo, cedr virginia i kadzidło.

Bergamotka Grejpfrut

Szafran Cynamon Fiołek

Piżmo Cedr Virginia Kadzidło

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Laughter Nuit by Space NK.

Laughter Nuit Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Space NK Laughter Nuit, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Space NK Laughter Nuit, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Laughter Nuit marki Space NK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Laughter Nuit marki Space NK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - przyprawowe
Emanuel Ungaro Ungaro 2007 Elizabeth Arden Spiced Green Tea Romeo Gigli Romeo Gigli Uomo Yves Rocher Ispahan L`Artisan Parfumeur Poivre Piquant L`Artisan Parfumeur Navegar Karl Lagerfeld KL Homme Perfumer`s Workshop Samba Heat Women Antonio Banderas Seduction in Black Perry Ellis Perry Black for Him Il Profvmo Osmo Scents Vanille Bourbon By Bobo Dinner