Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Florabelle Space NK dla kobiet

Florabelle Space NK dla kobiet

Florabelle marki Space NK to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Florabelle został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są cytrusy, bergamotka i nuty owocowe; nutami serca są róża, geranium, fiołek, jaśmin, heliotrop i paczula; nutami bazy są piżmo, wanilia, białe drzewa i ambra.

Cytrusy Bergamotka Nuty owocowe

Róża Geranium Fiołek Jaśmin Heliotrop Paczula

Piżmo Wanilia Białe drzewa Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Florabelle by Space NK.

Florabelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Space NK Florabelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Space NK Florabelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Florabelle marki Space NK. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Florabelle marki Space NK reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Max Mara Max Mara Lolita Lempicka Lolita Lempicka Eau de Toilette Gabriela Sabatini Private Edition Lolita Lempicka Eau d`Ete Parfumee Shaik Chic Shaik No 30 Comptoir Sud Pacifique Musc Alize Blumarine Bellissima Neotantric Manic Love for Her The Beautiful Mind Series Intelligence & Fantasy Eisenberg Back To Paris Kenzo Once Upon a Time pour Femme Niven Morgan Gold Scent