Marki » R S » kwiatowo - owocowe « Grupy

If for Women Sorelle Fontana dla kobiet

If for Women Sorelle Fontana dla kobiet

If for Women Sorelle Fontana dla kobiet Zdjęcia If for Women Sorelle Fontana dla kobiet Zdjęcia If for Women Sorelle Fontana dla kobiet Zdjęcia

If for Women marki Sorelle Fontana to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. If for Women został wydany w latach 1990's.

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about If for Women by Sorelle Fontana.

If for Women Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sorelle Fontana If for Women, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sorelle Fontana If for Women, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum If for Women marki Sorelle Fontana. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu If for Women marki Sorelle Fontana reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Elizabeth Taylor Diamonds and Sapphires Cindy Crawford Summer Day The Body Shop White Musk Blush Donna Karan DKNY Be Delicious Charmingly Delicious Lanvin Jeanne Lanvin Bourjois Clin d'Oeil Lovely Girl Opus Oils Island Girl: Sugar Island (Caribbean) Burberry Burberry Summer Women 2009 Sanrio Momoberry S. Cute Q. Panda Voluspa Green Datura Estée Lauder Pleasures Bloom