Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Miałem: 1

ozonowy
wodny
Wood Violet Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Wood Violet marki Sonoma Scent Studio to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Wood Violet został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak fiołek, Śliwka, cedr virginia, cynamon, goździk (przyprawa), wetyweria, drzewo sandałowe, liść fiołka i piżmo.

Fiołek Śliwka Cedr Virginia Cynamon Goździk (przyprawa) Wetyweria Drzewo sandałowe Liść fiołka Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Wood Violet by Sonoma Scent Studio.

Wood Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Wood Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Wood Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Wood Violet marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Wood Violet marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Eau Parfumee au The Blanc Dolce&Gabbana By Versace Jeans Couture Glam Issey Miyake Le Feu D'Issey Light Bvlgari Omnia Amethyste Issey Miyake L`Eau d`Issey Summer Glimmer Kenneth Cole Reaction for Her Jennifer Lopez Deseo Forever Sweet Years Just Me Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez Musc for Her Art of Scent - Swiss Perfumes Bergduft No 1 Edelweiss Kate Walsh Boyfriend