Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Winter Woods Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

skórzany
dymny
Winter Woods Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Winter Woods marki Sonoma Scent Studio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Winter Woods został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak wetyweria, brzoza, drzewo sandałowe, drzewo gwajakowe, mech dębowy, cedr virginia, ambra i kastoreum.

Wetyweria Brzoza Drzewo sandałowe Drzewo gwajakowe Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Kastoreum

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Winter Woods by Sonoma Scent Studio.

Les Jeux sont Faits
Sensei

Winter Woods Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Kolejna mocarna ambrowa kompozycja, która na mojej skórze nabiera smakowego charakteru i przypomina tym razem nie ajerkoniak, a bezalkoholowy deser kogel-mogel.

Drewno jest wyczuwalne (dla mnie bez gwajaku), ale spodziewałam się raczej odwrotnej proporcji w zapachu o nazwie Winter Woods: drewna z przodu, ambra w tle.
Zapach ciepły, brązowozłoty i taki jakby ciągnący (jak cukierek krówka, choć oczywiście tak nie pachnie).
Parametry użytkowe bardzo dobre.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Winter Woods, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Winter Woods, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Winter Woods marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Winter Woods marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Olivier Durbano Black Tourmaline Maison Francis Kurkdjian Oud M. Micallef Gaiac By Kilian Straight to Heaven Pierre Balmain Carbone de Balmain Davidoff Zino Davidoff Yves Saint Laurent M7 Lubin Le Vetiver Giorgio Armani Armani Privé Oud Royal Cartier Declaration Comme des Garcons Wonderwood Thierry Mugler A*Men Lalique Hommage a L'Homme Lorenzo Villoresi Vetiver Puredistance M Parfumerie Generale PG02 Coze Comme des Garcons Hinoki Loewe Solo Loewe Platinum Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Diptyque Philosykos