Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Voile de Violette Sonoma Scent Studio dla kobiet

Voile de Violette Sonoma Scent Studio dla kobiet

Voile de Violette Sonoma Scent Studio dla kobiet Zdjęcia

Voile de Violette marki Sonoma Scent Studio to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Voile de Violette został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Nutami głowy są fiołek, irys, cedr virginia, wetyweria, liść fiołka, róża, mirra, fasolka tonka i siano;

Fiołek Irys Cedr Virginia Wetyweria Liść fiołka Róża Mirra Fasolka tonka Siano

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Voile de Violette by Sonoma Scent Studio.

Voile de Violette Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Voile de Violette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Voile de Violette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Voile de Violette marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Voile de Violette marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Bvlgari Petits et Mamans Calvin Klein Contradiction Castelbajac Castelbajac Eau de Toilette Comme des Garcons Odeur 53 Roberto Cavalli Roberto Cavalli Givenchy Amarige Ylang-Ylang de Mayotte  2006 Police Eyes For You Agatha Ruiz de la Prada El Beso Arrogance Arrogance Poudre Pour Femme Lanvin Lanvin L`Homme Rasasi Blue Lady Roccobarocco Fashion Woman