Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

ozonowy
Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet Zdjęcia

Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Rose został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, bergamotka, liść fiołka, goździk (przyprawa), piżmo i paczula.

Róża Bergamotka Liść fiołka Goździk (przyprawa) Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Rose by Sonoma Scent Studio.

Velvet Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Velvet Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Velvet Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Amarige Mimosa de Grasse Millesime Benetton Benetton Pure Sport Women Hilde Soliani Ti Amo: Margherita The Body Shop The Spirit of Moonflower Diptyque L'Ombre Dans L'Eau Perfumer`s Workshop Samba Red Woman Floris Malmaison Kenzo Kenzo Amour Florale Coach Peony Splash Rifat Ozbek Ozbek Romane Ever Radiant Florascent Aqua Floralis Rose