Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

ozonowy
Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet Zdjęcia

Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Rose został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, bergamotka, liść fiołka, goździk (przyprawa), piżmo i paczula.

Róża Bergamotka Liść fiołka Goździk (przyprawa) Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Rose by Sonoma Scent Studio.

Velvet Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Velvet Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Velvet Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Calvin Klein Eternity Moment LR Sarah Connor Melvita Floral Water Camomille Comptoir Sud Pacifique Eau de Naphe Neotantric Drops of Me Skeem Vintage Peony Lancome Cyclades Chloe Eau de Fleurs Neroli Tiffany Tiffany Marc Jacobs Daisy Garland Donna Karan DKNY Be Delicious Fresh Blossom Strange Invisible Perfumes Prima Ballerina