Marki » R S » kwiatowe « Grupy

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet

ozonowy
Velvet Rose Sonoma Scent Studio dla kobiet Zdjęcia

Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio to kwiatowe perfumy dla kobiet. Velvet Rose został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak róża, bergamotka, liść fiołka, goździk (przyprawa), piżmo i paczula.

Róża Bergamotka Liść fiołka Goździk (przyprawa) Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Velvet Rose by Sonoma Scent Studio.

Velvet Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Velvet Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Velvet Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Velvet Rose marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Roberto Verino Eau de Verino Viktor&Rolf Flowerbomb Extreme 2007 Jean Charles Brosseau Ombre Rose L'Original Hollister Malaia L`Occitane en Provence Notre Flore Jasmin L`Occitane en Provence Rose Nuit de Mai Aftelier Lumiere B Never Too Busy To Be Beautiful Two Hearts Beating as One JoAnne Bassett Magie d’ Or Potter & Moore Spiced Tuberose and Orchid Henri Bendel Jasmine & Tuberose Saffron James Le'a