Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

To Dream Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

To Dream Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Mam: 1 Chcę: 1

To Dream Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

To Dream marki Sonoma Scent Studio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. To Dream został wydany w 2011 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak mech dębowy, cedr virginia, heliotrop, róża, fiołek, dąb, drzewo sandałowe, wetyweria, fasolka tonka, wanilia, piżmo, zamsz, kakao, korzeń irysa i aldehydy.

Mech dębowy Cedr Virginia Heliotrop Róża Fiołek Dąb Drzewo sandałowe Wetyweria Fasolka tonka Wanilia Piżmo Zamsz Kakao Korzeń irysa Aldehydy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about To Dream by Sonoma Scent Studio.

To Dream Recenzje Perfum

Ciekawe połączenie nut kwiatowych i drzewnych. Z kwiatów prym wiodą fiołek i nieco wytrawny, gorzki irys, z drzew głównie wyczuwam cedr. Przez większy czas czuć również sporo aldehydów, dzięki czemu zapach ma wyraźny retro sznyt.

Jest interesujący, intensywny i dość trwały, ale jest w nim dziwna, gorzkawo - mączna nuta, która mi przeszkadza - obstawiam, że to połączenie irysa z cedrem daje taki efekt.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio To Dream, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio To Dream, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum To Dream marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu To Dream marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Al-Rehab Nafees Bond No 9 Bleecker Street Courvoisier Cognac Courvoisier L’edition Imperiale Pierre Balmain Ambre Gris Estée Lauder Sensuous Ulric de Varens Varens Original Oriental Night DSH Perfumes Jitterbug for Men Les Nez Let Me Play the Lion Loriblu Sensual Seduction Man Black Phoenix Alchemy Lab Sky City (After) Azzaro Azzaro Duo Men Swiss Arabian Dehn El Ood Fakham