Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Tabac Aurea Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Tabac Aurea Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

tytoniowy
Tabac Aurea Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Tabac Aurea Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Tabac Aurea marki Sonoma Scent Studio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Tabac Aurea został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, francuskie labdanum, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, ambra, goździk (przyprawa), fasolka tonka, wanilia, tytoń i skóra.

Piżmo Francuskie labdanum Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Ambra Goździk (przyprawa) Fasolka tonka Wanilia Tytoń Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tabac Aurea by Sonoma Scent Studio.

Tabac Aurea Recenzje Perfum

blueberry
blueberry

To lubię! Nie porwały mnie swoją nieprzeciętną urodą ani parametrami użytkowymi, choć naprawdę jest za co je po prostu mocno polubić. Oprócz tytoniu, paczuli i labdanum wyczuwam mnóstwo goździków, które uwielbiam. Jednak najbardziej uderzające jest skojarzenie z aromatem dojrzałej wędzonej dymem z owocowego drzewa, dorodnej śliwki węgierki - nie zasuszonej na kamień i nieznośnie przewędzonej, jak to się czasem zdarza - lecz delikatnie wilgotnej i lepkiej swoją soczystą słodyczą. Być może zapakowano tu fajczarski tytoń śliwkowy.
Zapach delikatnie otula, towarzyszy mi jednak bardzo krótko - po kilku godzinach nos nie może się go doszukać na skórze, choć na apaszce oczywiście pozostaje przez dłuższy czas.
Perfumy te są słusznie według mnie uniseksowe z uwagi na dużą ilość syropowej słodyczy, miękkość i wrażenie otulenia, ale też i sam tytoń, który niestety w naszych czasach jakoś wybitnie kojarzy się z mężczyznami. A kiedyś... to były czasy... kobiety również namiętnie paliły fajki, co nie tylko nie uznawano za nieprzyzwoite, lecz było w dobrym tonie. Wyobrażam sobie markizę de Pompadour bawiącą na dworze króla Ludwika XV, spryskaną Tabac Aurea i palącą szlachetny tytoń w jednej z filigranowych, ozdobnych fajek ze swojej liczącej blisko 300 sztuk kolekcji. Ach, ładnie by się razem komponowały! Współczesne obyczaje oraz świadomość zdrowotna sprawiły, że sama nie odważyłabym się sięgnąć po fajkę bez oporów, jednak po Tabac Aurea... dlaczego by nie? Sięgam więc bez specjalnych zachęt po cenną odlewkę i zdrenuję jej zawartość do ostatniej kropli - przyjemności nigdy nie za wiele ;)

zielona
zielona

Spodziewałam się szału uniesień, ale rzeczywistość postanowiła się obejść ze mną dość brutalnie. Tabac Aurea to po prostu labdanum, skóra, ambra i tytoń. To naprawdę zaskakujące, jak wyraźnie można tu wyczuć każdy poszczególny składnik, bez zbytniego przykładania się w wąchanie.

Przyznaję, połączenie jest bardzo udane, bo bez przesadnej słodyczy. Zapach jest bardzo "złocisty", gorący, przyprawowo-wytrawny: coś jak Ambre Fetiche i Sables. Nie wysładza się z biegiem czasu, ale staje coraz bardziej suchy i żywiczny. Baza zdecydowanie należy do labdanum i chłodnej [miętowej?] paczuli.
Ale - nie ma tu nic odkrywczego. Składniki stoją grzecznie w rządku i uśmiechają się skromnie. Żeby chociaż jakiś królik w kapeluszu albo połykanie ognia... ;]

Niemniej: bardzo klimatyczny, do złotej jesieni i szeleszczących pod nogami liści pasuje idealnie.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Tabac Aurea, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Tabac Aurea, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tabac Aurea marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tabac Aurea marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Diesel Zero Plus Masculine Jil Sander Jil Alfred Dunhill Desire for a Man Krizia Moods by Krizia Uomo Comptoir Sud Pacifique Sultan Safran Parfumerie Generale PG02 Coze Maitre Parfumeur et Gantier Eau de Parfum de George Sand Bensimon Cologne Bensimon 1993 Alexandra de Markoff Enigma Chanel Les Exclusifs de Chanel Coromandel Les Nez Let Me Play the Lion Le Labo Another 13