Marki » R S » orientalno - drzewne « Grupy

Sienna Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Sienna Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Mam: 3 Chcę: 1

Sienna Musk Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Sienna Musk marki Sonoma Scent Studio to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Sienna Musk został wydany w 2008 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak mandarynka, piżmo, drzewo sandałowe, cedr virginia, cyprys, gałka muszkatołowa, kardamon, imbir i goździk (przyprawa).

Mandarynka Piżmo Drzewo sandałowe Cedr Virginia Cyprys Gałka muszkatołowa Kardamon Imbir Goździk (przyprawa)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sienna Musk by Sonoma Scent Studio.

Sienna Musk Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Początek przyprawił mnie o zawrót głowy, bo przypominał mi Organza Indecence. Tak jakby cynamon na wanilii i ambrze. W nutach nie widać podobieństwa.

Potem główny akord to piżmo + goździki. Bardzo puchaty, otulający i taki zimowy. Inne składniki też są dość dobrze wyczuwalne.
Całość tworzy przyjemną orientalną mieszankę, zbalansowaną, trzymającą się blisko skóry.

Nosi się dobrze, ale bez szału.
Spokojny zapach dzienny na chłodny sezon dla miłośników ciepłego piżma i goździków.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Sienna Musk, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Sienna Musk, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sienna Musk marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sienna Musk marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Creed Original Santal Dolce&Gabbana By Chanel Allure Pour Homme Nikos Nikos Burberry Burberry Brit for Men Kenzo Peace Chevignon Forever Mine for Men Alexandra de Markoff Enigma Creed Santal Imperial DSH Perfumes Oude Arabique Rasasi Amber Oudh Keiko Mecheri Musc