Marki » R S » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Opal Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Opal Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn

Opal Sonoma Scent Studio dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Opal marki Sonoma Scent Studio to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Opal został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Laurie Erickson. Perfumy zawierają takie składniki, jak bergamotka, piżmo, drzewo sandałowe, wanilia i ambrette (piżmo ambrowe).

Bergamotka Piżmo Drzewo sandałowe Wanilia Ambrette (piżmo ambrowe)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Opal by Sonoma Scent Studio.

Opal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Sonoma Scent Studio Opal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Sonoma Scent Studio Opal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Opal marki Sonoma Scent Studio. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Opal marki Sonoma Scent Studio reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Serge Lutens Iris Silver Mist Fine Fragrances & Cosmetics Tweed Lolita Lempicka Star Dust Midnight Fragrance Clean Wellness by Clean Purity Avon Bond Girl 007 Nasomatto China White B Never Too Busy To Be Beautiful Keep It Fluffy DL & Co Thorn Apple Marc Jacobs Daisy Silver Edition LR Desperate Housewives Susan Christian Dior La Collection Couturier Parfumeur Milly-la-Foret Lalique Lalique Edition Limitee 2011